Březen 2011

Celebrity

23. března 2011 v 11:50 | katy |  pro vás

Justin Bieber

Celé jméno : Justin Drew Bieber
justin bieberNarozen : 1. března 1994 v Londýně,Ontariu
Rodiče : Pattie Mallette & Jeremy Bieber
Justin Bieber se narodil v Londýně v Ontariu, ale celý život vyrůstal ve Statfordu. Justin vyrůstal pouze se svou matkou, která ho porodila velice mladá v 18ti letech. Jak Justin vyrůstal, učil se sám hrát na různé nástroje jako piánu,kytaru,bubny a trumpetu. Poprvé se trochu zviditelnil při pěvecké soutěži ve Statfrodu v roce 2007, kde zpíval NeYo - So Sick a skončil druhý. Jeho maminka nahrála celé video ze soutěže na server YouTube.com a pokračovala v nahrávání i dalších videí kde Justin zpívá různé RnB songy, čímž jeho popularita rostla. V roce 2008 hledal Scooter Braun na internetu videa různých zpěváků a narazil náhodou i na Justinovi videa. Zaujmut zpěvem, který Justin ve videích předváděl ho Scooter pozval, aby letěl do Atlanty natočit demo nahrávky. Jeho matce se to zpočátku nezdálo, ale nakonec svolila. Justin týden po nahrání dema zpíval pro RnB zpěváka Ushera. Začala velká tahanice o to, aby Justin podepsal buďto pro Ushera nebo Justina Timberlaka, který jevil také velký zájem o to, aby mohl s mladým zpěvákem spolupracovat. Justin nakonec přijal nabídku Ushera a nyní bydlí v Atlantě, stejně jako jeho manažer Scooter Braun a Usher.
Justinovi je nyní 16let a i na jeho poměrně nízký věk by jste nečekali, že po setkání s ním zjistíte, že je skoro dospělý člověk. Teprve ale až po poslechu jeho písniček zjistíte, že je daleko před popopvým průmyslem.
Justin po nahrávání svých videí na YouTube.com získal přes 10 000 000 jenom tím, že nahrával jak zpíval. Kdo by očekával něco takového?
Jeho první písnička One Time,kterou produkoval Tricky je o Justinově nejoblíbenějším tématu, dětské lásce - prvních zamilování. Další písničky jako třeba Down to Earth je zase náhledem do jeho prožitků a myšlenek. Každá jeho písnička má svojí tématiku a určitý jedinečný nádech. Právě proto je Justin tak oblíbený..
Talent od narození, tak by se dal popsat Justin Bieber. Justin je připravený být velkou silou v hudebním průmyslu. Sám o své hudbě říká "Myslím si,že mojí hudbu ocení i starší lidé, protože v ní ukazuji svoje srdce.". A co jeho fanoušci.. O tom má také jasno, "Jsem mladý a moje texty jsou o životě, myslím si, že moji fanoušci mohou dospívat společne se mnou.". Uvidíme jak to půjde..

Rihanna

Rihanna se narodila Robyn Rihanna Fenty 20. února 1988, kterou se barbadoský otce a matky v Guayany Parrish St Michael, Barbados, ostrov v Karibiku.

Měla docela obyčejný dětství vyrůstal. Navštěvovala Charles F. Broome pamětní školy, pak navštěvoval Combermere School v Waterford, St Michael.
Ona byla průměrná dospívající kluk, s výjimkou ona vyhraje soutěž krásy na Combermere High School v roce 2004 - samozřejmě zpívala jako její talent.

Nikdy se snažil věnovat se kariéře v hudbě, když byla mladší.
Nicméně, ona přece chtěla zpívat a bylo by to pro její vlastní potěšení nebo radost z jejích přátel a rodiny.

Přišla do světa hudebního průmyslu téměř přes noc. Přítel uvedl ji do hudební producent Evan Rogers jmenoval, z New Yorku, který byl na dovolené s manželkou Jackie během prosince 2003. Jeho manželka se narodila na Barbadosu a sdíleli společné přátele se Rihanna.
Zpívala píseň pro něj a on byl okamžitě uchvácen její hlas, vzhled a styl.

V roce 2004, spolu s Rogers (a co-producent Carl Sturken), produkoval demo CD s dvanácti písní Rihanna a poslal je do různých nahrávacích společností a osob v rámci odvětví.
[Poznámka: demo součástí její první hit "Pon De Replay".]

V lednu 2005 se přestěhovala do New Yorku, aby se blíže k dění. V únoru 2005, když Jay-Z (Shawn Carter), rapper a generální ředitel společnosti Def Jam Recordings, slyšel demo, on prostě musel podepsat ji. Proslýchá se, že on by ji nechal odejít své kanceláře, dokud ji podepsal. Ve skutečnosti, oni dělali ne skončit jednání až do 4:30 následujícího rána. Def Jam byl šťastný, že si ji.
Byla hledal po mnoho dalších značek - ve skutečnosti, ona musela zrušit setkání se sedmi dalšími nahrávacími společnostmi po podpisu s Jayem Z.

Ona podepsala smlouvu na šest alb, a Rihanna chodila do práce nahrávání a co-psaní písní pro své první album (LP) s názvem Hudba Slunce. Album má být propuštěn 30. srpna 2005. Můžete slyšet její karibské vlivy transfuze v hudbě spolu s reggae, hip hop, R & B, soulu a "soca" kulturní hudba Barbadosu.
Album také obsahuje skladby, které mají Elephant Man a Vybz Kartel.

Její první singl z alba, "Pon De Replay" vyšlo v červnu 2005, předtím, než album vyšlo a rychle dělal to k # 2 na grafech USA a # 15 v Kanadě. Doprovodné video byl propuštěn v roce 2005 a zahrnoval scény této krásné mladé ženy, zpěv písně.
Jeden byl také nominován na Teen Choice Awards 2005 pro výběr letní Song.

Rihanna je druhé album, A Girl Like Me vyšlo v dubnu 2006 k hodně počátečního úspěchu a rychle pryč zlato.
Chcete-li slyšet nějaké audio z alba, klikněte zde.

V roce 2006 ona dělala její první úřadující vzhled s portrét na Bring It On: All Or Nothing, a má protože objevil se v epizodách All My Children a Las Vegas.

Rihanna vydává své třetí album v roce 2007 nazvaný Good Girl Gone Bad s svůdnější, sultrier image - a cestoval v roce 2008.

Rihanna bude hostit po červeném koberci na filmu MTV Slavnostní vyhlášení v roce 2008

Rihanna zrušena její výkon v roce 2009 Grammy cen.
Zprávy jsou, že jí chyběl show kvůli její přítel Chris Brown, prý ji škrtit, než ona byla v bezvědomí a nechat ji pohmožděný.

Hudební vlivy: Mariah Carey, Fefe Dobson, Whitney Houston, Alicia Keys, Beyonce Knowles.

ahoj lidi a fanoušci